Рейтинг усіх рук у покері

Мета гри в покер - виграти якнайбільше роздач і якнайменше програти. Щоб виграти роздачу в покері, вам потрібно забрати банк, зібравши найкращу комбінацію. Для цього використовуються 5 карт (з 5 карт на дошці та 2 кишенькових карт).

Другий спосіб виграти – змусити опонентів скинути карти (скинути карти). У другому випадку головне – не переборщити, бо у опонента може бути гарна комбінація, але не показати її. В результаті він чекатиме, поки ви не почнете блефувати або поки ви також не зберете якусь комбінацію, щоб зробити ставку. У цьому випадку гравець впевнений, що його комбінація сильніша за вашу, і йому потрібно, щоб ви думали, ніби ваша комбінація сильніша (а у нього її взагалі немає).

Оскільки неможливо пограти в покер, не знаючи всі комбінації покеру та рейтингу покерних рук, ми пропонуємо вам вивчити їх прямо зараз. Також вам потрібні правила покеру та словник покеру.

Рейтинг карт

Сьогодні ми поговоримо про те, які комбінації бувають у найпопулярніших видах покеру - техаському холдемі, п'ятикартковому дро-покері, семикартковому стаді і, звичайно ж, в Омаху. Комбінація техаського холдему та порядок комбінацій у покері в цілому - це основна інформація для новачків, яку необхідно засвоїти, перш ніж переходити до правил покеру.

Насправді вивчити комбінації покеру в порядку зростання нескладно. У цій статті ми зібрали все разом і готові розповісти новачкам основну інформацію про покерні комбінації (так у покері також називаються комбінації).

Отже, перша карта – туз. У покері туз має два значення – старшу та молодшу карту. Інші карти йдуть послідовно. Варто пам'ятати, що у покері немає пріоритету мастей.

Існує певна ієрархія покерних комбінацій, які визначають ваші шанси на виграш тієї чи іншої руки. Залежно від того, які у вас кишенькові карти, ви приймаєте ставку, або ні (якщо ви не великий блайнд). На флопі ви бачите, чи вдалося вам зібрати будь-яку комбінацію або, можливо, у вас є шанс зібрати таку (стріт, флеш, старшу пару) на торні або рівері.

Якщо у кількох гравців однакова комбінація, вирішальною карткою є кікер. Кікери – це всі карти, що не входять до зібраної комбінації.

Визначити кількість кікерів дуже просто - потрібно прибрати кількість карт, що становлять комбінацію з п'яти карт (у парі три кікери, у карі - лише один).

Навигация

Следующая статья:

Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href=http://penoplast.biz.ua/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2021 Пенопласт и Пенополистирол
01e692bb260cb0bdaaed2d7992dcd28a